autorské reprodukce

Líbí se Vám některý z mých obrazů, ale jeho originál není na prodej nebo je mimo Vaše možnosti?

Nabízím autorské reprodukce některých svých obrazů jako tisk na plátno nebo umělecký papír, který si můžete zarámovat.

IMG_3818_edited.jpg

„Harmony“
reprodukce

IMG_3606_edited.jpg

„Brána“
reprodukce

579540EC-94ED-4036-8554-77476225DAF4.jpg

„release // uvolnění“
reprodukce

IMG_4140.JPG

„Childhood“
reprodukce